1.Paintball
2.Oferta dla grup zorganizowanych i zakładów pracy                                             powrót

Paintball jest wspaniałą zabawą dużych chłopców. Gra strategiczna o charakterze militarnym która pasjonuje wszystkich od 8 do 100 lat wymagając od nich wykazania się intelektem i sprawnością oraz współdziałaniem w grupie. Reguły gry są bardzo proste, trzeba wyeliminować przeciwnika i nie dać się trafić. Każdy może ułożyć swój własny scenariusz. Wyposażony w karabinek pneumatyczny z pociskami na farbę, strój ochronny oraz maskę na twarz dającą komfort i poczucie bezpieczeństwa jesteśmy gotowi. Teraz możemy dowiedzieć się o sobie wszystkiego i sprawdzić na ile jesteśmy przygotowani by przetrwać w warunkach działań bojowych. Całość koordynuje obsługa techniczna i sędziowie. Największą popularnością cieszą się niżej przedstawione scenariusze.

1.Spedbal - polega na zdobyciu flagi dr. przeciwnej nie tracąc swojej, eliminując zawodników  przez zaznaczenie farbą. Teren ograniczony, do wyczerpania się limitu kul,  lub na czas. 
2.Ochrona vipa - wygrywa grupa, której uda się bezpiecznie przeprowadzić vipa przez teren   obsadzony snajperami.
3.Partyzantka - drużyny muszą zdobyć jak najwięcej fantów ukrytych w lesie (zaznaczony  zawodnik wypada z gry) 
4.Strzelanie agresywne - pojedynek strzelecki (zawodnik trafia do tarcz przeciwnika)
 5.Snajper - drużyna lub pojedynczy zawodnik mają zadanie podejść i trafić oznaczony cel pilnowany przez wartowników 
 Cena - marker + maska + pierwsze 100 kul 50 zł każde następne 100 kul 25 zł od osoby

Imprezy integracyjne dla grup zorganizowanych i zakładów pracy

Wymagania postawione firmom przez współczesny rynek oraz rosnąca konkurencja i to nie tylko krajowa, zmuszają menadżerów do ciągłych poszukiwań i rywalizacji.  Zbudowanie sprawnego, potrafiącego działać niekonwencjonalnie zespołu pracowników jest obecnie gwarancją sukcesu. Wychodząc naprzeciw stawianym wymogom proponujemy Państwu program szkoleń dzięki któremu:                                                   

1.Następuje integracja załogi, bliższy kontakt pracowników różnych szczebli, możliwość oceny ich działań w sytuacjach niecodziennych 2.Poznacie stopień sprawności, zaradności i odporności, bez której nie mamy szans na arenie współczesnego biznesu 3.Poznacie siebie i innych swoich pracowników w sytuacjach wymagających błyskawicznego myślenia i podejmowania decyzji, gdzie błąd oznacza przegraną. 4.Uatrakcyjnią się tradycyjne szkolenia, kongresy, sympozja itp 5.Poznacie nowoczesne metody uprawiania turystyki aktywnej, zapoznacie się z nowoczesnym sprzętem oraz nauczycie się nim posługiwać. 6.Przeżyjecie niecodzienne emocje związane z uprawianiem sportów ekstremalnych.7.Zapoznacie się Państwo z podstawowymi zasadami przetrwania w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia.8.Odpoczniecie od pracy codziennej uczestnicząc aktywnie w zajęciach i poznacie dziki skrawek przyrody nadbużańskiej.  

Warunki 

1.Zajęcia odbywają się w 3 godzinnych blokach od 10 do 13 oraz od 16 do19 plus zajęcia nocne.
2.Przedstawiciel grupy jest zobowiązany do przedstawienia organizatorom wykupionej polisy ubezpieczenia NNW dla wszystkich uczestników
3.W przypadku ustaleń wykupu polisy przez organizatora, zamawiający przesyła dane uczestników niezbędne do zawarcia umowy nie później niż 14 dni przed rozpoczęciem imprezy oraz godzi się na poniesienie kosztów jej wykupu 
4. Uczestnicy powinni posiadać odpowiedni strój i wyposażenie podane wcześniej przez organizatora.  
5.Ze względów bezpieczeństwa organizator zastrzega sobie możliwość zmiany programu, w przypadku wystąpienia niesprzyjających warunków pogodowych i innych okoliczności, które mogą zagrażać bezpieczeństwu uczestników.
6.Uczestnicy są zobligowani do przestrzegania regulaminu ośrodka, ogólnie przyjętych zasad zachowania się, prawa granicznego oraz do wykonywania poleceń instruktorów w czasie zajęć programowych.
7.Zgłoszenie minimum 30 dni przed planowanym rozpoczęciem

 Propozycja zajęć i cennik

- zjazd na linie nad rzeką 200 m. od osoby       -  30  zł 
- alpinistyczne abc od osoby       -  30  zł -
- strzelanie z łuku od osoby        - 20  zł
- strzelania z broni pneumatycznej  od osoby        - 20  zł 
- team building trudny teren - grupy min.10 osób od osoby        - 40  zł  
- zajęcia nocne od osoby        - 30  zł
- zajęcia rekreacyjne np: poszukiwanie skarbów, stonoga, atka, susza, pajęczynka, dmuchawki, rzutki szuriken, szczudła, wąż i wiele innych. od osoby        - 30  zł
- rejs łodzią wikingów od osoby        - 15 zł

 powrót